Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Хаджи Димитър
ул. Васил Петлешков
700 €
1 369.08 лв.

(10 €, 19.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:50 на 9 май, 2026 год.
Обявата е посетена 146 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
2-ри от 5
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

ПРОСТОР! СТИЛ! НОВА СГРАДА! ПАРКОМЕСТА!

Агенция АЛЕГРА ИММО предлага на Вашето внимание просторен и светъл двустаен апартамент в нова тухлена сграда в кв. Хаджи Димитър. Имотът е с отлично разположение в близост до бул. Владимир Вазов , бул. Черковна и бул. Ген. Данаил Николаев , с бърз достъп до центъра на града и множество транспортни връзки.

В района се намират супермаркети, училища, детски градини, спирки на градски транспорт, метростанция Хаджи Димитър , парк Заимов и търговски обекти, осигуряващи удобство и комфорт в ежедневието.

Апартаментът е изключително функционален и се предлага напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди: хладилник, фурна и котлони, аспиратор, пералня, съдомиялна, телевизор.

Жилището разполага с просторна тераса и комфортно отопление чрез високоефективни конвектори с регулиране на температурата, осигуряващи ниски разходи и уют през зимните месеци.

Има възможност за наемане на 2 паркоместа към имота.

Апартаментът е подходящ за хора, търсещи модерен дом, спокойствие и удобна локация в близост до центъра на София.

За повече информация и записване за огледи, моля свържете се с нас: Елизабет Миланова + 359 882 51 51 46
---
SPACE! STYLE! NEW BUILDING! PARKING SPACE!

ALEGRA IMMO Agency offers to your attention a spacious and bright one-bedroom apartment in a new brick building in Hadji Dimitar district. The property is in an excellent location near Vladimir Vazov Blvd., Cherkovna Blvd. and Gen. Danail Nikolaev Blvd., with quick access to the city center and numerous transport links.